
Зарядний пристрій WUW-C193 PD20W+PD20W Charger USB C + USB C white
269 ₴
- В наличии
- Код: 6972573336616
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій WUW-C193 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 20 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІ
Зарядний пристрій WUW-C193 з потужністю 20 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
БЕЗПЕЧНИЙ І НАДІЙНИЙ
WUW-C193 — безпечніший зарядний пристрій для ваших пристроїв. Він має безліч вбудованих засобів захисту, які забезпечують безпечне заряджання ваших пристроїв незалежно від ситуації. Захист від перенапруги, перегріву, захист від короткого замикання та галузеві сертифікати безпеки гарантують безпеку завдяки надійній конструкції.
МАКСИМАЛЬНА СУМІСНІСТЬ
Цей адаптер живлення підтримує зарядку з кількома напругами при виході 5, 9, 12, макс. 20 Вт, забезпечуючи універсальну сумісність з більшістю телефонів та планшетів – iPad Pro/iPad Air/iPad mini, Galaxy Note 8/9. /10, підходить для iPhone14/13/13 mini/13 Pro/13 Pro Max і т.д.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WUW |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | C193 |
| Тип разъема | 2 × USB-C |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴



