
Відеосвітло No Brand (NN) D02
999 ₴
- В наличии
- Код: NND02
Відеосвітло No Brand (NN) D02В наличии
999 ₴
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Колірна температура може коливатись
Від 2500K до 900К
Потужність вироба 10W
Характеристики виробу
Колірна температура 2500-9000 К
Тип кріплення тримач 3\4 дюйма
Ємність АКБ 4000 mAh
Час роботи від одного заряду 1,5 години
Розміри 151х80,5х12 мм
Вес 250г
Потужність 10W
Інтерфейс зарядки Type-C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 4000mAh |
| Вес | 180 |
| Вид товара | Відеосвітло |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | ABS-пластик |
| Модулююче світло | 15 кольорів і 24 динамічних ефекту |
| Размер | 15 х 8 х 1,2 см |
| Тип крепежа | GoPro Mount, різьба 1/4" |
| Цвет | 30812 |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴

