

PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen.1 DashDrive Durable HD710 Pro 1TB Black
2 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: AHD710P-1TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen.1 DashDrive Durable HD710 Pro вносить нове слово в термін служби зовнішніх жорстких дисків. Ми протестували його відповідно до стандартів пило- і вологостійкості IP68, а також переконалися в тому, що він проходить військові випробування на міцність завдяки своїй тришаровій захисній конструкції.
Не має значення, які саме дані зберігаються на зовнішньому диску PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen.1 DashDrive Durable HD710 Pro, він завжди забезпечує їм чудовий захист. Жорсткий диск оснащений трьома первинними шарами покриття — міцний силікон, буфер для поглинання ударів і міцний пластиковий корпус, який знаходиться найближче до самого диску і надійно утримує його на місці.
Навіть після падіння або удару невеликі зовнішні диски намагаються продовжувати роботу, що призводить до появи помилок або пошкоджених секторів. Зовнішній жорсткий диск 2.5 "1TB ADATA оснащений сенсорами, які моментально зупиняють будь-яку активність диска при виявленні удару. Робота диска відновлюється тільки після повної зупинки вібрації. Завдяки індикатору стану ви будете отримувати про диск повну інформацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Вид | Внешний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 1000 GB |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Зовнішній жорсткий диск |
| Колір диска | Black |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HD710 Pro |
| Размер | 98,5 × 133,3 × 21,5 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴



