
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 DashDrive Durable HV300 2TB Blue
3 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: AHV300-2TU31-CBL
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній жорсткий диск ADATA HV300 відрізняється неймовірно малою товщиною всього 10,3 мм. Він легко поміщається в кишенях портфелів і рюкзаків, і тому ідеально підходить для ділових людей.
Пристрій випускається в чотирьох кольорах: чорному, червоному, білому і синьому. Тому ви зможете вибрати колір на свій смак. Більш того, пристрій справляє сильне враження витонченим дизайном, особливо, своєю привабливою глянсовою передньою кришкою, обрамленою красивою тисненою рамкою.
Далеко не всі жорсткі диски продовжують працювати навіть після падіння або ударів, в результаті яких з'являються помилки і пошкоджені сектора. Завдяки запатентованим вібродатчикам ADATA, вся робота диска припиняється в разі виявлення механічних ударів. Робота поновлюється, як тільки мине загроза. Користувач отримує повну інформацію з допомогою чіткого індикатора стану.
Програмне забезпечення HDDtoGO з AES-256-бітовим шифруванням дозволяє зберегти важливі дані від сторонніх очей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adata Technology |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 2000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 139.8 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Синій |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV300 |
| Підбренд | DashDrive |
| Размер | 125,7 x 80,5 x 10,3 мм |
| Совместимость с брендом | Надзвичайно тонкий |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴



