Зовнішній акумулятор XO PR164 Power bank with emergency lights, charging cable (Micro, TYPE-C, Lightning)
815,14 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6920680829828
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Power Bank XO PR164 — це практичний зовнішній акумулятор, який спростить зарядку портативних гаджетів.
Завдяки невеликій вазі та компактним розмірам аксесуар легко тримати в руці та зручно носити з собою. Додатковий комфорт у його повсякденну експлуатацію внесуть закруглені грані та кути, а також приємна на дотик поверхня, що перешкоджає випадковому вислизанню з рук.
Для виготовлення повербанку використовуються електронні компоненти найвищої якості та міцний, ударостійкий пластик, що гарантує їх захист при ударах та падіннях. Це визначає тривалий термін служби пауербанка.
Модель оснащена 4-х сегментним LED-дисплеєм, двома потужними світлодіодами, що виконують функцію ліхтаря, роз'ємами Micro-USB і Type-C для заряджання гаджетів. Максимальна сила струму на виході становить 2А при напрузі 5В. Місткість вбудованого акумулятора — 30000mAh. Цього вистачить, щоб зарядити декілька смартфонів, навушники й смартгодинник.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 600 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 10 W |
| Кабель | Type-C/Micro/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | PR164 |
| Особенности | У дисплей вбудований ліхтарик |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Разъемы | Micro-USB/USB-C |
| Размер | 141 x 69 x 43 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 815,14 ₴








