Мережевий зарядний пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black
182,43 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 6942007617451
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black — це зарядка для телефону, планшета та портативних пристроїв.
Пристрій забезпечить необхідну потужність енергії, допоможе якомога довше зберегти працездатність акумулятора та заряджання за мінімальний час. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне — враховуйте сумісність роз'ємів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде питань, потужність HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black складає 20Вт. Разом із вихідною силою струму це забезпечує максимально ефективну зарядку пристрою.
Пристрій HOCO CS32A Rise PD20W+QC3.0 charger Black — це зарядка з 1 USB-A і 1 USB-C портами, підключити кабель і розпочати процес заряду можна за декілька рухів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 2 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 43 |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | CS32A |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | PD20W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 182,43 ₴










