Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger set(Type-C to Type-C)(EU) White
372,42 ₴
- В наличии
- Код: 6931474760081
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій HOCO N22 Jetta PD25W charger set(Type-C to Type-C)(EU) White — сучасний, виконаний у класичному дизайні адаптер створений для якісної зарядки смартфонів та планшетів.
Модель відрізняється стильним зовнішнім виглядом та компактними розмірами, що визначає комфортну повсякденну експлуатацію. Її виняткова надійність та довговічність гарантують стабільність процесу зарядки та мінімізують можливі пошкодження, спричинені перегріванням, короткими замиканнями, стрибками напруги та перевантаженням. Корпус аксесуара виготовлений із стійкого до ударів та відкритого вогню полікарбонату, виконаний із закругленими бічними гранями та приємною на дотик глянсовою поверхнею.
Пристрій оснащений одним роз’ємом Type-C, розташованим у торці, він може використовуватися для зарядки сумісних гаджетів за протоколами PPS, QC 3.0/2.0, AFC та PD з максимальною потужністю на виході 25W. В комплект входить кабель Type-C — Type-C довжиною 1 м.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 78 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 25 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 0.8 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | Type-C |
| Комплектация | Мережевий зарядний пристрій, кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | N22 charger set(C to C) |
| Тип разъема | Type-C |
| Быстрая зарядка | PD25W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 372,42 ₴










