

Кільцева лампа NNHQ-12N (35см)
1 668,05 ₴
- В наличии
- Код: NNHQ12N
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кільцева лампа NNHQ-12N (35см) (кільцева) для фото та відео зйомки, на штативі 210см., 35 Вт.
це ключ до професійного світла, який підкреслює красу кожного кадру, роблячи ваші знімки та відео неповторними та чудовими. Пориньте у світ ідеального освітлення з цією видатною світлодіодною лампою!
Колірна температура регулюється, що дозволяє створювати теплі або холодні відтінки в залежності від ваших уподобань та умов зйомки (холодний, нейтральний, теплий). Яскравість можна легко регулювати.
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Диаметр | 35 см мм |
| Питание | від мережі, через USB-порт |
| Цветовая температура | 3000 до 8000K |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Кріплення для смартфона | є |
| Материал | ABS-пластик |
| Тип крепежа | Затискач, холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип лампи для селфі | Кільцева лампа |
| Цвет | Black |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 668,05 ₴



