Apacer AS350 256GB 2.5" 7mm SATAIII Standard — твердотільний накопичувач Apacer. Він використовує нове покоління інтерфейсу SATA III і забезпечує швидкість передачі 6 Гбіт/с, що дозволяє досягати швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
НОМЕР ОДИН ДЛЯ ОНОВЛЕННЯ КОМП’ЮТЕРА
Завантаження та виконання програми на комп’ютері відбуватимуться лише за кілька секунд. Завдяки програмному забезпеченню Apacer SSD Utility користувачі можуть без додаткових витрат відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків.
ЧУДОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ З ОПТИМІЗОВАНОЮ ДОВГОВІЧНІСТЮ ТА СТАБІЛЬНІСТЮ
AS350 має подовжений термін служби з покращеною стабільністю роботи, зберігаючи постійну продуктивність навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 256 GB |
| Скорость записи | 540 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Total Bytes Written | 180 |
| Група ємності | 240Gb - 256Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | Black |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель SSD | AS350 Standard |
| Размер | 100 x 69.85 x 6.9 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір M2 | - |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴






