AS350X — це найновіший твердотілий накопичувач Apacer. Він має інтерфейс SATA III нового покоління і забезпечує швидкість передачі 6 Гб/с, що дозволяє досягти швидкості читання/запису до 560/540 МБ/с.
ВІДМІННИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АПГРЕЙДУ
Високошвидкісний доступ моделі AS350X також пропонує додаткові обчислювальні можливості. Завантаження та виконання програми триватиме лише кілька секунд.
Завдяки програмному забезпеченню SSD Utility від Apacer, користувачі можуть відстежувати всю необхідну інформацію про стан своїх дисків без додаткових витрат.
ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ
AS350X має збільшений термін служби, а також оптимізовану стабільність роботи, яка зберігатиметься навіть після багатьох років використання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Вид | Внутренний |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 128 GB |
| Скорость записи | 540 Мб/сек |
| Скорость считывания | 560 Мб/сек |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 120Gb - 128Gb |
| Интерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір SSD | Black |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель SSD | AS350X |
| Размер | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір M2 | - |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 899 ₴





