


SSD Kingston KC600 1024GB 2.5" SATAIII
4 625,82 ₴
- В наличии
- Код: SKC600/1024G
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
KC600 від компанії Kingston — твердотільний накопичувач, створений для забезпечення максимальної продуктивності системи. Він надзвичайно скорочує час початкового завантаження комп’ютера й має високі швидкості передавання даних. Накопичувач постачається у 2.5" форм-факторі й оснащений інтерфейсом SATA 3.0. У накопичувачі KC600 застосовується новітня технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, що містить 256-бітове самошифрування AES, TCG Opal та eDrive.
ПРОДУКТИВНІСТЬ 3D TLC NAND
Застосування в SSD KC600 новітньої технології пам'яті 3D TLC NAND забезпечує малий час завантаження і високу швидкість обміну даними, аж до 550 МБ/с у режимі читання і до 520 МБ/с — у режимі запису інформації.
КОМПЛЕКСНИЙ ПАКЕТ БЕЗПЕКИ
Накопичувач Kingston KC600 обладнано вбудованою функцією шифрування з підтримкою наскрізного захисту даних із застосуванням 256-бітного апаратного шифрування XTS-AES, що дає змогу використовувати ПЗ від незалежних виробників із рішеннями керування безпекою TCG Opal 2.0, як-от Symantec, McAfee, WinMagic та інших. Накопичувач KC600 також забезпечений вбудованою підтримкою eDrive — специфікації безпечного зберігання даних для використання з BitLocker.
ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ
Накопичувач Kingston КС600 постачають як окремо, так і в складі комплекту для модернізації системи, який містить усе необхідне для швидкого та безпроблемного встановлення нового SSD у ПК або ноутбук.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Вид | Внутренний |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем накопителя | 1024 GB |
| Скорость записи | 520 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Страна производитель | Китай |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 г |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1000000 час |
| Пользовательские характеристики | |
| Група ємності | 960-1024GB |
| Колір SSD | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель SSD | KC600 |
| Тип елементів пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 4 625,82 ₴



