Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A94 PD100W GaN (3*USB-C+USB-A) charger Black
1 447,85 ₴
- В наличии
- Код: 6974316283133
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A94 оснащений трьома портами Type-C та одним портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 100 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки PD100W, PPS, QC4+, QC3.0, QC2.0, FCP, AFC, SCP. Корпус з PC не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його безпечним у використанні. Компактний розмір (107 × 70 × 33 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали, багаторівнева система захисту та виробничі стандарти, підтверджені сертифікатами RoHS, CE, EAC, ERP6, забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Количество USB-портов | 4 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 240 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 100 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 1,8 А, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 10 V / 12 V / 15 V / 20 V |
| Кабель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | A94 |
| Тип разъема | 3 × Type-C, USB-A |
| Быстрая зарядка | PD / QC / AFC / FCP / SCP |
Информация для заказа
- Цена: 1 447,85 ₴









