



Мережевий зарядний пристрій HOCO C100A PD20W+QC3.0 charger with digital display White
235,31 ₴
- В наличии
- Код: 6931474769800
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO C100A PD20W+QC3.0 charger with digital display White — зарядний пристрій з дисплеєм.
ШВИДКІСНА ЗАРЯДКА
Особливістю цього зарядного пристрою є цифровий дисплей, який відображає поточний рівень заряду пристрою. Також він підтримує протоколи швидкого заряджання, що дозволяє істотно скоротити час заряджання.
ВИСОКА СУМІСНІСТЬ
Зарядний пристрій Hoco C100A сумісна з більшістю пристроїв Apple та Android, таких як смартфони, планшети, навушники, бездротові стовпчики і т.д. Ви можете використовувати його в будь-якому місці, включаючи будинок, офіс або на ходу, завдяки його компактному та портативному дизайну.
Якщо вам потрібний швидкий та надійний зарядний пристрій, який підтримує більшість пристроїв і дозволяє заряджати їх на максимальній швидкості, то Hoco C100A — чудовий вибір для вас.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 47 |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Выходное напряжение (output) | 20 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | C100A |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Сила выходного тока | 5 V / 3 А |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | PD30W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 235,31 ₴



