



Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) Black
104,58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 6931474702128
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BOROFONE BA20A Sharp single port charger set(Lightning) Black ─ набір із зарядного пристрою з одним USB-портом та кабелем USB – Lightning. Підходить для зарядки більшості пристроїв ─ телефонів, смартфонів та планшетів, смарт-годин, пауербанків та іншого.
Комплект постачається з кабелем BX17 з Lightning-роз'ємом, що підійде для зарядки iPhone та iPad. Підійде для зарядки пристроїв з Type-C та Micro-USB-роз'ємами, за умови використання відповідних кабелів.
Пристрій виготовлено з якісного ABS-пластику та полікарбонату, принципова відмінність якого — вогнестійкість, що робить пристрій безпечним у використанні.
Завдяки компактним розмірам, пристрій можна легко переносити з собою в сумці або рюкзаку, щоб мати можливість в будь-який момент зарядити гаджети.
Особливості:
− Інтелектуальне регулювання струму;
− Компактний, легкий пристрій ─ не займе багато місця і легко поміститься в кишеню, стане в нагоді в подорожі;
− Вбудований чіп забезпечує безпечну зарядку та оберігає від перегріву, стрибків напруги та перевантаження;
− Максимальна сила струму: 2.1А;
− Виконано з якісного ABS-пластику та стійкого до нагрівання та деформації полікарбонату.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100-240 V, 0.3 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Довжина кабелю7 | 1 |
| Кабель | Lightning BX17 |
| Комплект поставки | Мережевий зарядний пристрій + кабель Lightning |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Мoдель | BA20A Sharp single port charger set(Lightning) |
| Особенности | Вилка європейського зразка, захист від короткого замикання й перепадів напруги |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
Информация для заказа
- Цена: 104,58 ₴



