

Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA68A Glacier single port charger Black
89,47 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 6974443385663
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий ЗП Borofone BA68A Glacier single port Black - це пристрій під зарядку для телефону, для планшета, для портативних пристроїв, якими ви користуєтесь. Пристрій забезпечить потрібну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність акумулятора та зарядить ваш пристрій у найкоротші терміни. Якщо потрібно, його можна використовувати і для інших гаджетів, головне - враховуйте сумісність портів та параметри енергії.
З джерелом енергії точно не буде проблем, потужність зарядки Borofone BA68A Glacier single port складає 10.5Вт. Разом із вихідною силою струму 2100 mA (2.1A) це надасть максимально швидку зарядку пристрою.
Borofone BA68A Glacier single port Black - зарядка з 1 USB портом, підключити кабель і почати зарядку можна легко.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Сила выходного тока | 2 - 2.9 А |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Кабель | Нет |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BA68A |
Информация для заказа
- Цена: 89,47 ₴



