Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS42A Potential single-port QC3.0 charger set(Type-C)(EU) White
137,70 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 6941991113802
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BAS42A Potential оснащений портом USB-A для ефективного заряджання ваших девайсів. Він сумісний з багатьма сучасними пристроями: повербанками, смартфонами, планшетами, навушниками, акустичними системами різних виробників. Максимальна вихідна потужність адаптера становить 18 Вт. Є підтримка протоколів швидкої зарядки QC3.0, FCP, AFC. Корпус виготовлений з якісного ABS-пластику. Компактний розмір (74,5 × 41 × 29 мм) гарантує, що зарядний пристрій буде вашим надійним супутником у будь-якій подорожі, забезпечуючи швидку та ефективну зарядку ваших улюблених гаджетів, де б ви не знаходилися. Високоякісні матеріали та виробничі стандарти забезпечують довговічність та надійність зарядного пристрою. В комплекті з зарядним пристроєм поставляється якісний та надійний кабель USB-A to Type-C довжиною 1 м, щоб ви могли одразу приступити до заряджання ваших пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Количество USB-портов | 1 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 57 |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 18 W Вт |
| Вхід | 100-240 V, 0.5 A, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 9 V / 12 V |
| Довжина кабелю7 | 1 |
| Кабель | Type-C |
| Комплектация | Зарядний пристрій, кабель |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BAS42A Potential |
| Быстрая зарядка | Quick Charge 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 137,70 ₴









