Штатив-тримач Ulanzi Vijim horizontal Extension Arm (UV-2793 LS02A) — ідеальне доповнення для будь-якого фото або відеоентузіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати камеру за будь-яких умов.
НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ ДЕВАЙСУ
Панорамна шарова головка змінює положення встановленого обладнання в широкому діапазоні: на 360° уздовж горизонту з можливістю нахилу на 120°.
Телескопічний тримач з кріпленням до столу може бути застосований для установки світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, вебкамери, телефону або ж будь-якого іншого обладнання зі стандартною штативною різьбою 1/4 дюйма.
РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ
Додайте гнучкість і креативність до своїх фото та відео з Ulanzi VIJIM LS02A. Цей аксесуар дозволяє створити унікальні ракурси з підвищеною стабільністю.
СИЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ
Ulanzi VIJIM LS02A оснащений надійною системою кріплення на трубу, що забезпечує стабільне утримання штанги на місці під час зйомки. Можете бути впевнені, що обладнання буде безпечно закріплене і готове до виконання будь-яких завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Головка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага тримача | 180 г |
| Вид товара | Штатив-тримач |
| Висота штативу | 36 см |
| Гарантийный срок | 3 |
| Додаткові характеристики, штативи | може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, к |
| Колір штативу | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | Алюминий |
| Мoдель | Vijim horizontal Extension Arm |
| Совместимость | зі штативами й штангами від 18 до 28 мм |
| Тип крепежа | різьба 1/4" |
| Тип штативу | Настільний штатив |
Информация для заказа
- Цена: 584,49 ₴










