

Тримач для телефону Ulanzi Vijim Straight Type Cold Shoe Phone Mount Holder (UV-1764 ST-07)
161,52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 1764
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тримач для телефона Ulanzi Vijim Straight Type Cold Shoe Phone Mount Holder (UV-1764 ST-07) виготовлений з якісного пластику. Він обладнаний надійною пружиною для фіксації смартфонів шириною від 55 до 85 мм. Всередині є силіконові вставки на місцях контакту з ґаджетом, що запобігають його пошкодженню під час встановлення в тримач.
Модель має багато варіантів використання. Завдяки наявності відразу двох різьбових з'єднань 1/4 дюйма його можна встановити перпендикулярно або паралельно на монопод, штатив чи палку для селфі.
Холодний черевик, розташований у верхній частині тримача, дає змогу встановити різне додаткове обладнання, як-от мікрофон, лампу або кронштейн для збільшення кількості кріплень, зміни їхнього положення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 27 г |
| Вид товара | Тримач для мобільного |
| Гарантийный срок | 3 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик+гума |
| Мoдель | Vijim Straight Type Cold Shoe Phone Mount Holder |
| Особенности | Прогумовані вставки для захисту смартфона від пошкоджень; вертикальна й горизонтальна зйомка |
| Размер | 76 х 36 х 25 мм |
| Совместимость | зі смартфонами шириною 55–85 мм |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 161,52 ₴



