Зарядний пристрій Vention 3-port USB(C+C+A) GaN Charger(65W/30W/30W) EU-Plug White
854,52 ₴
- Нет в наличии
- Код: FEDW0-EU
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
3-портовий зарядний пристрій Vention 3-port USB(C+C+A) GaN Charger забезпечує неймовірну потужність зарядки 65 Вт, чого достатньо для швидкого заряджання телефону, планшета та ноутбука від одного зарядного пристрою. Прямуєте ви в офіс, кафе або подорож — цей гаджет обов'язково повинен бути у вашому рюкзаку.
ВИСОКОШВИДКІСНА ЗАРЯДКА
Блок швидкого заряджання підтримує максимальну потужність заряджання 65 Вт для одного порту USB-C. Повна зарядка MacBook Pro 13" займає лише 2 години.
УЛЬТРАКОМПАКТНІСТЬ
Завдяки передовій технології GaN зарядний пристрій VENTION забезпечує швидку зарядку, безпечнішу та ефективнішу при ультракомпактному розмірі. Він на 50% менше оригінального адаптера живлення MacBook потужністю 67 Вт.
ЗАХИСТ ПРИСТРОЇВ ВІД ПЕРЕГРІВУ І ПЕРЕЗАРЯДКИ
Технологія інтелектуального розподілу живлення VENTION ніколи не зашкодить вашим пристроям, вона може розумно розподіляти вихідну потужність для захисту акумулятора вашого продукту.
ШИРОКА СУМІСНІСТЬ
Зарядний пристрій VENTION 65 Вт GaN сумісний з більшістю телефонів, планшетів, ноутбуків і комутаторів USB-A і USB-C, включаючи MacBook Pro/Air, Dell XPS, Pixel Google, iPad Pro, iPhone 13. /12/11/ Pro / Pro Max та інші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vention |
| Количество USB-портов | 3 |
| Сила выходного тока | 3 - 3.95 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Белый |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 65 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 1,5 А, 50/60 Hz |
| Выходное напряжение (output) | 5 V |
| Мoдель | 3-port USB(C+C+A) GaN |
| Тип разъема | 2 ×Type-C, USB-A |
| Быстрая зарядка | PD65W / PPS / QC3.0 / FCP / AFC / SCP |
Информация для заказа
- Цена: 854,52 ₴










