


Зовнішній акумулятор HOCO J100A High-ranking power bank(20000mAh) Black
953,99 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474783585
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
HOCO J100A High-ranking power bank 20000 mAh — портативний акумулятор, оснащений світлодіодним індикатором. Місткість 20000 mAh і вихідна потужність до 10,5 Вт забезпечують швидку зарядку смартфонів, планшетів та інших гаджетів, а наявність 2 портів USB дозволяє підключати 2 пристрої одночасно.
Power Bank має стильний дизайн. Класична матова поверхня не залишає відбитки пальців. Корпус виконано з тонкого міцного вогнестійкого пластику. Це гарантує вам безпечне заряджання пристроїв.
У цій моделі вбудовано 9 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження за силою струму, перезарядження, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Ваші гаджети під час заряджання максимально захищені.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 401 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х USB-A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Загальна потужність | 10,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Модель Power bank | J100A High-ranking |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 138 х 69 х 27 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 953,99 ₴



