


Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer 22.5W fully compatible power bank with magnetic fast charging(10000mAh)
848,70 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007605182
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор HOCO Q18 Tourer швидко відновить енергію смартфона, планшета, смартгодинника й інших гаджетів. 10 000 мАг вистачить, щоб підзарядити декілька приладів з великою ємністю.
HOCO Q18 Tourer має роз’єми USB Type-A та USB Type-C. Він підійде для підзарядки більшості гаджетів. Також акумулятор має вбудований магніт для бездротової зарядки приладів. Він може заряджати до трьох гаджетів одночасно.
Максимальна потужність 22,5W й підтримка технологій швидкої зарядки Power Deliver та Quick Charge дозволяють швидко відновити енергію телефона, планшета чи навушників. Про рівень заряду акумулятора сигналізують LED-індикатори.
Виготовлений HOCO Q18 Tourer з міцного пластику. Корпус надійно захищає внутрішню електроніку під час ударів і падінь. Модель компактна і легка. Акумулятор зручно брати з собою на роботу, в подорожі або відрядження.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 195 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | Q18 Tourer |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | Qi wireless charging |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 110 х 70 х 20 мм |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 848,70 ₴



