


Зовнішній акумулятор HOCO J87A Tacker PD20W+QC3.0 power bank(20000mAh) White
731,20 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474761040
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Hoco J87A Tacker PD20W + QC3.0 (20000mAh) — необхідний аксесуар у сучасних реаліях, коли заряду телефону ніколи не вистачає на цілий день.
Пауербанк особливо корисний тим, хто багато часу проводить у русі і не має постійного доступу до розетки. Два вихідні роз'єми і значний запас дозволяє відразу заряджати кілька портативних пристроїв.
Особливості портативної батареї Hoco J87A Tacker PD20W + QC3.0 (20000mAh):
- Великий запас ємності, який дозволить кілька разів зарядити смартфон чи планшет;
- Щоб заповнити ємність акумулятора, можна скористатися одним із запропонованих портів — Micro-USB або Type-C;
- Два вихідні роз'єми: один USB-A з максимальною потужністю 18 Вт і один Type-C з потужністю 20 Вт;
- Сумісний із протоколами швидкої зарядки, тому значно швидше заряджає сучасні смартфони з цією функцією;
- Чотири акуратні LED-індикатори на корпусі сповіщають про рівень заряду, що залишився;
- Корпус виготовлений з удароміцного пластику та полікарбонату, має приємну на дотик поверхню.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 400 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | J87A Tacker |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 141 x 69 x 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Цвет | white |
Информация для заказа
- Цена: 731,20 ₴



