Ulanzi Vijim TB64 1.6M Multifunction Tripod (T115GBB1 TB64) — це компактний та легкий штатив, розроблений спеціально для активного використання. Він має чудові характеристики і функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.
Ulanzi TB64 виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дозволяє легко переносити його під час подорожей та використовувати на відкритому повітрі.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Конструкція з алюмінієвого сплаву: легша і міцніша.
− Головка з регулюванням кута 180°.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами.
− Різьбовий отвір 1/4 дюйма та холодний черевик для кріплення аксесуарів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 600 г |
| Вид товара | Штатив |
| Висота штативу | 160 см |
| Додаткові характеристики, штативи | Максимальне навантаження — 1,5 кг, 180° кульова головка |
| Колір штативу | Black |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Алюміній+ABS-пластик |
| Мoдель | TB64 |
| Совместимость | камери, світло, веб-камери, мікрофони, телефони та GoPro |
| Тип крепежа | холодний черевик, різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
Информация для заказа
- Цена: 752,72 ₴










