Відеосвітло Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light (L058GBB2 VL360 RGB)
4 499 ₴
- В наличии
- Код: L058GBB2
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ulanzi Vijim VL360 RGB Led Light (L058GBB2 VL360 RGB) — професійний RGB-освітлювач.
Модель має режим HSI, що дозволяє регулювати відтінок від 0° до 359°, насиченість від 0% до 100%, а також яскравість від 0% до 100%. Індекс кольору становить CRI 94+, який гарантує отримання широкого спектру природних та яскравих кольорів. Усі показники можна відстежувати за допомогою вбудованого дисплея.
БЕЗЛІЧ СВІТЛОВИХ ЕФЕКТІВ
Освітлювач підтримує 20 світлових ефектів, серед яких можна знайти блискавку, феєрверк, пульсацію, стробоскоп, папараці, спалахи та багато інших. Кожен ефект можна налаштувати, змінюючи його яскравість, частоту та стиль. У комплектацію також входять знімні шторки, що дозволяють регулювати світловий потік.
ПРОДУМАНА КОНСТРУКЦІЯ
Освітлювач має вбудований акумулятор ємністю 3400 мАг, розрахований на 60 хвилин роботи пристрою за максимальної яскравості. Живити батарею можна через порт Type-C. Заряджання займе близько двох годин. Освітлювач також має вбудовану систему охолодження, яка активується при яскравості понад 50%.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 3400 mAh |
| Вес | 850 г |
| Вид товара | Відеосвітло |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал | Пластик + алюмінієвий сплав |
| Мoдель | VL360 RGB Led |
| Модулююче світло | Нейтральне / Тепле/ Холодне/ RGB |
| Особенности | Вбудований дисплей, активне охолодження |
| Размер | 554 х 155 х 78 мм |
| Тип крепежа | різьба 1/4" |
| Цвет | Black |
| Час заряджання | 2 год |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴










