
Зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2)
2 846,84 ₴
- В наличии
- Код: P016
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зарядний пристрій Ulanzi Vijim power adapter for 200W Video Light EU Plug (P016 AD-2) використовується лише для портативного світлодіодного відеоліхтаря потужністю 200 Вт Bi-Color.
Параметри: 36V/6A, довжина кабелю 5 метрів.
Безпечний у використанні: із захистом від перевантаження по струму, температурним захистом і захистом від пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Сила выходного тока | 5 - 8 А |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Цвет | Черный |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид товара | Зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 216 W Вт |
| Вхід | 100–240 V, 2,5 А, 50/60 Hz |
| Длина кабеля | 5 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | for 200W Video Light EU |
Информация для заказа
- Цена: 2 846,84 ₴



