Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black
481,65 ₴
- В наличии
- Код: 6931474783608
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HOCO J102 Cool figure — зовнішній акумулятор з ємністю 10000 мАг. Роз’єми USB Type-C та USB-A дають змогу заряджати два гаджета одночасно.
СТИЛЬНИЙ І МІЦНИЙ
Незважаючи на таку значну потужність, пауербанк виконаний у компактних габаритах. Важить 230 г. Корпус виготовлений із міцних матеріалів: ABS-пластику й полікарбонату. Вони добре захищають акумулятор від ударів, дрібних механічних ушкоджень.
ІНДИКАТОР ЗАРЯДУ
Щоб дізнатися поточний рівень заряду акумулятора, треба лише натиснути на кнопку. Повербанк відразу обчислить кількість енергії, що залишилася, і покаже це за допомогою LED-дисплею.
МУЛЬТИЗАХИСНА СИСТЕМА БЕЗПЕКИ
Зовнішній акумулятор HOCO J102 Cool figure має захист від короткого замикання, перезаряду, перепадів напруги тощо. Можна бути впевненими, що заряджання смартфона буде безпечним.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 230 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2.1 A |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал рамы | ABS + PC |
| Модель Power bank | J102 Cool figure |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | LED-дисплей |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 149 х 70 х 17 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 481,65 ₴








