

Зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black
1 298,75 ₴
- В наличии
- Код: 6974316283300
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Більшість сучасних повербанків мають опцію бездротового заряджання, коли конект між девайсом та джерелом живлення відбувається за допомогою технології Qі. Саме таким є зовнішній акумулятор ACEFAST M10-10000 PD30W magnetic wireless charging power bank with cable Black. Це достатньо місткий акумулятор, оснащений технологіями швидкої та безпечної зарядки. Пристрій універсальний: окрім бездротового живлення, він може забезпечити передачу енергії через кабель Type-C на потужності у 30 Вт.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
Дизайн портативної батареї — доволі лаконічний і сучасний. Корпус виготовлений з ABS-пластику та полікарбонату, що захищають пристрій від механічних пошкоджень. Ємності в 10000mAh достатнього для обслуговування одразу декількох гаджетів. Процес заряджання достатньо простий: треба прикласти девайс до контактної поверхні або підключити його через порт USB Type-C. Передача енергії автоматично налаштовується під конкретний гаджет, тому користувачу не треба самому обирати кращі параметри для живлення.
Виробники заявляють про підтримку сучасних протоколів швидкої зарядки: PD, QC, QI. Ефект магнітної фіксації передбачається при заряджанні девайсів, що підтримують технологію MagSafe, яка є у 12-й і більш сучасних серіях iPhone. Всі інші смартфони, що підтримують бездротове заряджання, живитимуться без фіксації на пауербанку. Для них рекомендується використовувати фірмові чохли з магнітними вставками.
ПЕРЕВАГИ
Контролювати процес заряджання можна через вбудовані індикатори, де є дані про залишок заряду. Також система оперативно реагує на загрозливі фактори: відключає прилад при перепадах напруги чи коротких замиканнях.
Головні переваги гаджета:
— можливість використання як на сучасних моделях с технологією MagSafe, так і на застарілих смартфонах;
— додаткова можливість заряджання через кабель;
— функціонування в режимі Power Delivery;
— наявність протоколів швидкої передачі енергії PD, QC, QI;
— гарантія безпечної роботи повербанка завдяки вбудованим датчикам;
— компактна ергономіка приладу, що полегшує транспортування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 215 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | 2 х Type-C; Wireless charging |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 30 W |
| Кабель | Type-C/Type-C |
| Комплектация | Зарядний пристрій, кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | M10 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | MagSafe 7.5W(Max) |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 105 × 67.2 × 20 мм |
| Способ зарядки | мережа |
| Функції зарядки | QC/PD/Qi |
Информация для заказа
- Цена: 1 298,75 ₴



