Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank 20000mAh 22.5W Black
1 583,12 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPXJ080001
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display 22,5W 20000 mAh — незамінна річ в умовах відсутності електроенергії, яка допоможе зарядити телефон, планшет, різні електронні пристрої. Дуже потужна та надійна автономна батарея високої якості з максимальною вихідною потужністю 22,5 Вт забезпечить поповнення заряду пристроїв за мінімальний проміжок часу.
Особливості зовнішнього акумулятора Baseus Star-Lord Digital Display 22,5 W 20000 mAh:
— Велика ємність акумулятора дозволяє до шести разів повністю зарядити смартфон або інший девайс.
— Наявність трьох роз'ємів двох типів — USB-A та Type-C забезпечує сумісність із широким колом пристроїв.
— Підтримує різні протоколи швидкої зарядки та працює з потужністю до 22,5 Вт.
— Оснащений цифровим дисплеєм, що показує точний рівень заряду акумулятора.
— Система надійно захищена від навантаження, глибокого розряду, перегріву чи короткого замикання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 450 г |
| Вид товара | Зовнішні акумулятори |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB + USB Type-C |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | Star-Lord Digital Display Fast Charge Power Bank |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 154,8 x 69,4 x 29,5 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 1 583,12 ₴










