Зовнішній акумулятор HOCO Q3 Pro 22.5W+PD20W fully compatible power bank(10000mAh) Black
844,48 ₴
- В наличии
- Код: 6931474765840
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Hoco Q3 Pro — мобільний зарядний пристрій для підзарядки смартфона, планшета, плеєра. Потужний акумулятор має зручну форму, невелику вагу, сучасний дизайн і індикацію заряду.
Підтримка технологій PD20W та QC3.0 дозволяє підзарядити гаджет удвічі швидше, ніж від звичайного пауербанку. Ємності 10000 мАг вистачить, щоб відновити заряд декількох смартфонів. Роз’єми USB Type-A та USB Type-C дозволяють одночасно заряджати два гаджети.
Корпус виготовлений з ABS-пластика й міцного полікарбонату. Він стійкий до механічних пошкоджень і добре захищає електроніку від зовнішнього впливу.
Цифровий дисплей показує, скільки заряду залишилося у портативного акумулятора. Вбудований захист від перенапруги на вході й виході, перегріву, перепадів напруги, короткого замикання, перезаряджання й повного розряджання робить пристрій безпечним і надійним.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 168 г |
| Вид товара | Зовнішні акумулятори |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22,5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | Q3 Pro |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | цифровий дисплей |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 59 х 81 х 25 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 844,48 ₴










