Зовнішній акумулятор HOCO J87 Tacker PD20W+QC3.0 power bank(10000mAh) Black
629,57 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474761019
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Hoco J87 — це пауербанк, оснащений відразу кількома різними інтерфейсами для швидкого заряджання сучасних гаджетів.
Модель реалізована у досить простому, але стильному дизайні. Усі її ребра та кути заокруглені, що у поєднанні з матовою поверхнею забезпечить користувачеві приємні тактильні відчуття та комфорт у повсякденній експлуатації.
Для виготовлення пристрою використовується надійна комбінація міцного ABS-пластику та вогнетривкого полікарбонату, якісні електронні компоненти та енергоефективна літій-полімерна батарея ємністю 10000mAh. На лицьовій панелі аксесуара вигравірувані логотип і максимальна вихідна потужність, що дорівнює 20Вт. Також у акумулятора є LED-індикатори для визначення рівня заряду, які активуються за допомогою кнопки.
У торці пауербанка розташовані роз'єм micro-USB для його заряджання та порти USB Type-A і Type-C для заряджання портативних гаджетів. Кожен із роз’ємів підтримує протоколи швидкої зарядки QC3.0, FCP і AFC, а роз'єм Type-C — додатково PD3.0.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 220 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Модель Power bank | J87 Tacker |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Призначення павера | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Размер | 135 x 69 x16 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип аккумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 629,57 ₴








