Зовнішній акумулятор ACEFAST M9 зі складаним вхідним/вихідним портом USB-C забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 5 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду та активацією режиму швидкого заряджання, а завдяки підтримці більшості протоколів швидкого заряджання PPS, PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, QC4+, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений двома USB-C-портами (вхід 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A / 12V / 1,67A), акумулятор ACEFAST M9 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 5000 |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 104 |
| Вид товара | Зовнішні акумулятори |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | M9 |
| Особенности | складаний порт USB-C |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Разъемы | 2 х Type-C |
| Размер | 78 х 37 х 26,7 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
Информация для заказа
- Цена: 548,11 ₴










