Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 PD20W ultra-thin magnetic wireless charging power bank 10000mAh, Black
1 058,81 ₴
- В наличии
- Код: 6974316283393
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор ACEFAST M12 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату та алюмінієвого сплаву не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для заряджання смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD2.0, PD3.0, QC2.0, QC3.0, AFC, FCP та SCP цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Оснащений портом USB-C (вхід 5V / 3A, 9V / 2A / вихід 5V / 3A, 9V / 2,22A), акумулятор ACEFAST M12 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 174 г |
| Вид товара | Зовнішні акумулятори |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 A, 9 V / 2,22 A |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | M12 |
| Особенности | ультратонке |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 102 х 67 х 13,6 мм |
| Способ зарядки | дротове/бездротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
Информация для заказа
- Цена: 1 058,81 ₴









