Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 PD30W Qi2 magnetic wireless charging power bank Black
1 460,63 ₴
- В наличии
- Код: 6974316282341
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зовнішній акумулятор ACEFAST M11 забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Елегантний корпус з полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним. Ємність 10 000 мАг забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Бездротова зарядка потужністю 5, 7,5, 10 та 15 Вт для смартфонів та бездротових навушників. Спеціальний LED-індикатор дозволяє легко стежити за рівнем заряду, а завдяки підтримці протоколів швидкого заряджання PD30W, QC, FCP, SCP та AFC цей акумулятор стає універсальним рішенням для будь-якого користувача. Компактні розміри та мала вага роблять його зручним для повсякденного використання та перенесення. Поставляється зі складною вбудованою підставкою, яка зробить перегляд телепередач і відеороликів ще більш комфортним та звільнить вас від необхідності постійно тримати смартфон в руках. Акумулятор ACEFAST M11 стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acefast |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 218 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна потужність | 30 W |
| Кабель | Type-C/Type-C |
| Комплект поставки | пауербанк / кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | M11 |
| Особенности | С подставкой |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Разъемы | Type-C |
| Розміри | 105,5 х 67,3 х 20 мм |
| Способ зарядки | дротове/бездротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
Информация для заказа
- Цена: 1 460,63 ₴









