Зовнішній акумулятор ESSAGER EDY65-LD01-Z 65W 20000 mAh black стане чудовим рішенням для заряджання пристроїв за відсутності розеток (наприклад, під час відпочинку на природі) або електрики. Він має високу вихідну потужність, достатню для заряджання ноутбуків.
Особливості зовнішнього акумулятора ESSAGER EDY65-LD01-Z 65W 20000 mAh black:
— Поверхня виготовлена з міцного матового пластику, покрита спеціальною текстурою, на якій не залишаються відбитки.
— Надає можливість підключати до 2 гаджетів одночасно завдяки наявності двох портів (USB + Type-C).
— Підтримує стандарти швидкого заряджання (Quick Charge, PowerDelivery, Samsung AFC), завдяки яким процес прискорюється в кілька разів.
— Дозволяє заряджати смартфони, планшети, бездротові навушники і навіть ноутбуки, завдяки вихідній напрузі до 65 Вт та інтелектуальному регулюванню.
— Оснащений лаконічним дисплеєм, на якому в цифровому вигляді відображається рівень заряду.
— Вбудований 9-рівневий захист дозволить уникнути багатьох серйозних проблем під час використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Essager |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 65 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | EDY65-LD01-Z |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | Fast charging 65W |
| Назначение | для смартфона, планшета, ноутбука, смартгодинника, смартбраслета, фотоапарата |
| Розміри | 99,7 х 63,2 х 31,7 мм |
| Способ зарядки | мережа |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Функції зарядки | Power Delivery, QC 3.0 |
Информация для заказа
- Цена: 2 611,93 ₴










