МЗП Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W EU White (With Mini White Cable Type-C to Type-C 100W(20V/5A) 1m
2 214,83 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCGP090202
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U EU (With Mini White Cable Type-C to Type-C 100W(20V/5A) 1m White) — пристрій для швидкого заряджання ноутбука, телефону або іншого гаджета з двома роз'ємами, має високу загальну потужність до 100W.
ПОТУЖНІСТЬ
Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W використовує сучасний напівпровідник нітрид галію GaN, який дозволяє отримати більшу потужність заряджання з невеликими фізичними розмірами пристрою. Пристрій підтримує всі основні сучасні технології швидкої зарядки QC4.0+, PD3.0, Huawei Super Charge, FCP 5А, AFC, MTK.
ЗАХИСТ
Розумний контролер, встановлений Baseus GaN5 Pro Fast Charger C+U 100W, синхронізується з підключеним гаджетом і підбирає відповідну технологію зарядки. Аксесуар обладнаний захистом від короткого замикання, перевищення допустимої сили струму, напруги та потужності, перегріву, статичного струму. В комплект поставки входить швидка зарядка 100W для ноутбука або телефону та кабель Type-C до Type-C 100W (20V/5A).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество USB-портов | 2 |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 229 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | _100 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Выходное напряжение (output) | 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 15 V / 2 A, 20 V / 1,5 A |
| Длина кабеля | 1 |
| Кабель | Type-C/Type-C |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | GaN5 Pro Fast Charge |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип разъема | Type C |
| Быстрая зарядка | PD / QC |
Информация для заказа
- Цена: 2 214,83 ₴










