
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.1 DashDrive Classic HV620S 4TB Slim Black
4 885,65 ₴
- В наличии
- Код: AHV620S-4TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Диск HV620S підходить для будь-якого вмісту і сумісний майже з усіма пристроями, він має високотехнологічний дизайн, що дозволяє збільшити об'єм і продуктивність і при цьому скоротити необхідний фізичний простір.
При товщині всього 11,5 мм диск виглядає дуже елегантно, є надзвичайно компактним і легко поміщається в дипломат або рюкзак. На діловій зустрічі або в поході на природу диск HV620S не займе багато місця і завжди буде виглядати стильно.
Опуклі кромки по краях накопичувача захищають поверхню від подряпин, коли диск знаходиться в горизонтальному положенні.
Витончені контури і гладка поверхню диска HV620S підкреслюють тонкий і елегантний зовнішній вигляд пристрою. Він ідеально підійде всім, хто любить демонструвати імідж професіонала або технічну обізнаність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Объем накопителя | 4000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 152 |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.1 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Мoдель | HV620S |
| Розміри | 115 x 78 x 11,5 мм |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 885,65 ₴



