

PHD External 2.5'' ADATA USB 3.2 Gen. 1 HV320 4TB Slim Black
4 885,65 ₴
- В наличии
- Код: AHV320-4TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Переносити великі масиви даних стало неймовірно просто. Пристрій HV320 товщиною всього 10,7 мм легко поміщається в задній кишені.
Передня кришка HV320 має стильне матове покриття, приємне на вигляд і на дотик. У поєднанні з елегантною глянцевою рамкою жорсткий диск виглядає дуже привабливо. HV320 випускається в чорному, білому і синьому кольорі.
При падінні або ударах жорсткого диска можуть виникнути помилки і пошкоджені сектори. Модель HV320 оснащена датчиками ударів, які сповіщають користувача про наявність ударів або тряски за допомогою червоної лампочки індикатора.
Шифрування на основі алгоритму AES з довжиною ключа 256 біт забезпечує захист даних паролем і зберігає їх від сторонніх очей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Вид | Внешний |
| Внутренняя скорость передачи данных | 625 Мб/сек |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Объем накопителя | 4000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 285 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Колір диска | Чорний |
| Комплект поставки | Кабель USB 3.2 Gen1 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Модель диска | HV320 |
| Размер | 125.7 x 80.5 x 19 мм |
| Совместимость с брендом | Тонкий та надійний, датчик ударів |
| Тип питания | USB |
| Форм-фактор | 2.5" |
Информация для заказа
- Цена: 4 885,65 ₴



