
PHD External 2.5'' ADATA USB 3.0 DashDrive Durable HD650 4TB Black
4 885,65 ₴
- Нет в наличии
- Код: AHD650-4TU31-CBK
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній накопичувач ADATA DashDrive Durable HD650, поєднує в собі сучасні матеріали і досвід високоточного конструювання. Характеризується підвищеною конструктивної міцністю і забезпечує високу безпеку даних. Накопичувач має інтерфейс USB 3.1 для надшвидкісний передачі даних і оснащений яскравим світлодіодним індикатором холодного блакитного кольору, який вказує стан харчування і передачі даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Вид | Внешний |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Объем накопителя | 4000 GB |
| Скорость вращения | 5400 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Тайвань |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 390 |
| Страна регистрации бренда | Тайвань |
| Мoдель | DashDrive Durable HD650 |
| Підбренд | DashDrive |
| Розміри | 126.8 x 81 x 27.8 мм |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Цвет | Черный |
| Скорость записи | до 110 МБ/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 885,65 ₴



