



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ38A Power 22.5W+PD20W fully compatible power bank(20000mAh) Black
769,86 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991105586
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ38A Power 22.5W+PD20W — це необхідний аксесуар для різноманітних мобільних пристроїв, призначений для тривалого автономного використання в подорожі, поході, поїздці.
Він підходить для зарядки величезної кількості гаджетів, але має суттєву перевагу — велику ємність 20000 mAh. Пристрій підтримує технологію Quick Charge 3.0 та PD 20W, що забезпечує високу швидкість заряджання. Наявність світлових індикаторів поінформує вас про заряд, що залишився.
Для зручності передбачено кілька зарядних виходів, які можна використовувати одночасно, що дозволить заощадити час. Зарядка акумулятора Borofone BJ38A можлива за допомогою портів Micro-USB і Type-C, що дуже зручно для власників пристроїв будь-якої фірми.
Модель виготовлена з вогнетривких матеріалів, що гарантує безпечність використання пауербанка. Корпус акумулятора зроблений з поєднання ABS-пластику й полікарбонату. Це забезпечує надійний захист електроніки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 408 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ38A |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Розміри | 144 х 69 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, AFC |
Информация для заказа
- Цена: 769,86 ₴



