


Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ49 Astute 22.5W+PD20W fully compatible magnetic power bank(10000mAh) White
911,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991109904
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
BOROFONE BJ49 Astute — зовнішній акумулятор ємністю 10000 mAh. Цього вистачить, щоб одночасно зарядити смартфон і навушники або смартгодинник.
Модель має два порти USB: Type-A та Type-C. Також пауербанк підтримує бездротову зарядку гаджетів. Завдяки технології MagSafe смартфон легко магнітититься до акумулятора.
Світлодіодний індикатор повідомляє про рівень заряду пауербанка. Заряджається пристрій за допомогою роз’єму Type-C.
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ49 Astute підтримує швидку зарядку QC3.0 та PD20W. Гаджети заряджатимуться в декілька разів швидше ніж від звичайного пауербанка.
Модель виготовлена з вогнетривких ABS-пластику та полікарбонату. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку смартфона.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 192 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ49 Astute |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 105 х 68 х 17 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, AFC |
| Цвет | _White |
Информация для заказа
- Цена: 911,40 ₴



