Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ59 Refined 22.5W+PD20W fully compatible power bank with magnetic cable
808,35 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991112744
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ59 Refined з бездротовою зарядкою забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідним портом USB Type-C потужністю 18 W, вихідним портом USB Type-C 20 W (кабель Type-C/Type-C) з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC, вихідним портом USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SCP/AFC) та виходом Lightning (кабель Lightning 5 V/2 A), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Бездротова зарядка потужністю 5 W, 7,5 W, 10 W та 15 W (MagSafe 7,5 W) для смартфонів, смарт-годинників та бездротових навушників. Акумулятор BOROFONE BJ59 Refined стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 198 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Кабель | Type-C/Lightning |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ59 Refined |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 89 х 63 х 27 мм |
| Способ зарядки | дротове/бездротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
Информация для заказа
- Цена: 808,35 ₴








