Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66A Magnifico 22.5W+PD20W fully compatible power bank (50000mAh) Black
1 693,76 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991115158
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ66А Magnifico зі зручним ремінцем та вбудованим ліхтариком забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Цифровий LED-дисплей дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 50 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений трьома портами: комбінований USB Type-C потужністю 18 W (вхід) та 20 W (вихід з підтримкою протоколів швидкої зарядки PD/QC/FCP/AFC), а також двома вихідними портами USB-A 22,5 W (з підтримкою протоколів швидкої зарядки QC/FCP/SFC/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ66А Magnifico стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Индикация | З дисплеєм |
| Вес | 1020 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 3 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ66A Magnifico |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 147 х 77 х 66 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, AFC, SFC |
Информация для заказа
- Цена: 1 693,76 ₴










