Зовнішній акумулятор HOCO DB25 Emergency UPS power bank(EU)(8800mAh) White
1 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931474766182
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Hoco DB25 — це портативний зарядний пристрій (power bank) з функцією міні-UPS для роутерів 5v/9v/12v.
Hoco DB25 має вбудовану літієву батарею ємністю 8800 mAh і мікропроцесорний контролер, що забезпечує високу надійність. Виробником передбачено захист від короткого замикання та захист від надмірної зарядки.
Дана модель підтримує вхідну напругу 100v~240v/50-60 Hz та вихідну напругу 5V USB Port; 9V/12V DC; 15V/24V. Принцип роботи Hoco DB25 полягає в тому, що він підключається до роутера через кабель DC і автоматично перемикається на батарею, коли вимикається світло.
Великою перевагою Hoco DB25 є функція автозапуску при підключенні до електрики та можливість ручного увімкнення та вимкнення. Завдяки перемикачам ви зможете самостійно регулювати вихідну напругу зарядного пристрою. Передбачено вхід USB-A для заряджання вашого смартфона. Світлодіодний індикатор, встановлений на корпусі зарядного пристрою, показуватиме 25%, 50%, 75% та 100% ємності акумулятора.
Отже, якщо ви хочете залишатися на зв'язку при вимкненні світла, то портативний зарядний пристрій для роутерів Hoco DB25 — найкращий варіант саме для вас.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 8800 mAh |
| Вид товара | Зовнішні акумулятори |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | DB25 |
| Назначение | Для роутерів |
| Разъемы | USB Type-A; 2 х RJ45; 2 x DC |
| Розміри | 160 x 105 x 27,5 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Li-Ion |
| Функції зарядки | QC 3.0 |
| Цвет | 7068 |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴









