Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ47 Quick PD20W magnetic wireless fast charging power bank(10000mAh) Black
999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991109683
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ47 Quick має велику ємність — 10000 mAh та довгий період збереження заряду. Він підійде для заряджання смартфона, навушників, смартгодинників та інших гаджетів. Технологія MagSafe та два USB-порти дозволяють заряджати до трьох пристроїв одночасно. Світлодіодний індикатор повідомляє про рівень заряду, який залишився в акумулятора. Багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку. Вогнетривкі матеріали, з яких виготовлений PowerBank, гарантують безпеку використання пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Индикация | З індикатором рівня заряда |
| Вес | 202 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ47 Quick |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Разъемы | USB; USB-C |
| Розміри | 106 х 70 х 21 мм |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, AFC |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴








