



Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful power bank (20000mAh) Black
699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991111785
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 20 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений двома вхідними портами (USB Type-C та micro-USB) та двома вихідними портами USB-A, що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ55A Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Вес | 405 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ55A Graceful |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 139 х 68 х 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴



