Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful 22.5W+PD20W fully compatible flashlight power bank (10000mAh)
699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6941991111617
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful із вбудованим ліхтариком та ремінцем забезпечить безперервну роботу ваших пристроїв, де б ви не знаходилися. Корпус з ABS-пластику та полікарбонату не тільки надає стильного вигляду, але й має вогнестійкі властивості, що робить його надійним і безпечним у використанні. Спеціальний LED-індикатор дозволяє відстежувати рівень заряду, а компактні розміри роблять цей портативний акумулятор відмінним рішенням для повсякденного використання вдома, на роботі або під час відряджень чи подорожей. Ємність 10 000 mAh забезпечує багаторазове заряджання ваших пристроїв без необхідності частої підзарядки самого акумулятора. Прилад оснащений вхідним портом USB Type-C 18 W та двома вихідними портами: USB Type-C 20 W (PD/QC/FCP/AFC) і USB-A 22,5 W (QC/FCP/SCP/AFC), що дозволить ефективно заряджати одразу кілька девайсів. Акумулятор BOROFONE BJ54 Graceful стане незамінним помічником для всіх, хто цінує надійність та зручність у повсякденному житті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Вес | 239 г |
| Вид товара | Пауербанк |
| Вхід | 18 W |
| Дизайн | Креативний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | BJ54 Graceful |
| Особенности | З ліхтарем |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 131 х 53 х 26 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | PD, QC, FCP, SCP, AFC |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴








