



Зовнішній акумулятор HOCO J129A Nature flashlight power bank(20000mAh) Black
801,26 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6942007624015
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Зовнішній акумулятор Hoco J129A Nature Black виготовлений з якісних матеріалів, що забезпечує високу стійкість до зношування. Його компактний розмір дає змогу легко носити його в кишені або сумці, що робить його ідеальним супутником для подорожей, ділових поїздок або повсякденного використання. Приємна текстура поверхні додає додатковий комфорт під час використання.
Цей акумулятор має ємність 20000 мАг, що дає змогу заряджати смартфони, планшети та інші ґаджети кілька разів без підзаряджання самого акумулятора. Hoco J129A може швидко відновити енергію ваших пристроїв, заощаджуючи ваш час і підвищуючи зручність використання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 426 г |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Вхід | 5 V / 2 A |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 2 А |
| Загальна потужність | 10 W |
| Комплект поставки | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS-пластик + PC вогнестійкий корпус + літій-полімерна батарея |
| Мoдель | J129A |
| Одночасне заряджання пристроїв | 2 |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 2 |
| Особенности | З ліхтарем |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 150 x 70 x 28 мм |
| Способ зарядки | дротове |
| Тип батареи | Li-Pol |
| Тип назначения | Повербанк |
| Упаковка | Картонная |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 801,26 ₴



