Зовнішній акумулятор HOCO J101 Astute 22.5W fully compatible power bank(10000mAh) Black
544,18 ₴
- В наличии
- Код: 6931474782472
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Павербанк HOCO J101 22.5W – це компактний портативний зарядний пристрій ємністю 10000 мАг, створений за передовими технологіями.
Power Bank виготовлений із якісних, вогнестійких матеріалів. На корпусі розташований світлодіодний індикатор, що показує рівень залишкової енергії.
Пристрій має 2 вхідні роз'єми micro USB та Type-C. Для зарядки мобільних пристроїв передбачено 2 USB-виходи. Також портативна батарея підтримує швидку зарядку через порт Type-C за протоколом Power Delivery (PD).
Основні переваги:
- велика ємність і довгий період збереження заряду;
- наявність 2 USB-портів для зарядки гаджетів;
- індикатор рівня заряду;
- багаторівневий захист від замикань та перегрівів забезпечує безпечну зарядку;
- виготовлений з вогнетривких матеріалів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hoco |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10000 |
| Вес | 230 |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V; 9 V; 12 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | J101 Astute |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | для смартфонів, планшетів, смартгодинників, навушників, ігрових консолей тощо |
| Розміри | 140 х 68 х 16 мм |
| Способ зарядки | Дротове |
| Тип батареи | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | PD20W+QC3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 544,18 ₴








