
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White
144,33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 6974443387964
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger WhiteВ наличии
144,33 ₴
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA71A Power single Port PD20W charger White гарантує швидку та безпечну зарядку для будь-якого смартфона.
Аксесуар виділяється своїми компактними розмірами та універсальністю, завдяки підтримці протоколу швидкої зарядки PD20W.
Адаптер оснащений системою захисту від перегріву, перезарядження акумулятора гаджета, перепаду напруги і короткого замикання.
Міцний корпус пристрою виготовлений з високоякісних, вогнетривких матеріалів: ABS-пластику та полікарбонату. Аксесуар має приємну на дотик глянцеву поверхню, його основна частина виконана зі скругленими гранями. У торці адаптера дуже зручно розміщено один роз'єм USB-C.
Особливості зарядного пристрою BOROFONE BA71A Power single PD20W:
− підтримка протоколів швидкого заряджання;
− Type-C-вихід підходить до широкого асортименту кабелів;
− корпус пристрою складається із високоякісного пластику ABS;
− вбудований захист від перегріву, перевантаження та короткого замикання;
− захист від перенапруги спрацьовує при досягненні повного заряду, продовжуючи цим термін служби акумулятора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Borofone |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество USB-портов | 1 |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сетевой |
| Тип разъема | USB Type-C |
| Вид | Зарядное устройство |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 67 г |
| Вид товара | Мережевий зарядний пристрій |
| Выходная мощность | 20 W Вт |
| Вхід | 100–240 V |
| Кабель | Відсутній |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Материал корпуса | ABS + PC |
| Мoдель | BA71A Power |
| Особенности | Функція швидкої зарядки |
| Назначение | Для зарядки пристроїв |
| Тип назначения | Адаптер |
| Быстрая зарядка | Power Delivery |
Информация для заказа
- Цена: 144,33 ₴

