Зовнішній акумулятор Baseus Bipow Digital Display Power bank 20000mAh 20W Black
1 057,14 ₴
- Нет в наличии
- Код: PPBD050501
+380 (96) 157-55-98
- +380 (93) 875-59-35
- +380 (95) 000-72-15
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Baseus Bipow Digital Display — портативний зарядний пристрій з 4 роз'ємами та підтримкою швидкої зарядки.
Основні характеристики:
- Максимальна потужність: 20 Вт;
- Оснащений 4 роз'ємами: 2 USB, Micro та Type-C;
- Підтримує швидке заряджання;
- Заряджає 3 пристрої одночасно;
- Оснащений LED-індикатором рівня заряду батареї;
- 9 рівнів захисту.
Можливості заряджання
Портативна батарея оснащена 4 роз'ємами, що дозволяє одночасно заряджати до 3 гаджетів. Підходить для підзарядки смартфонів, планшетів, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших невеликих гаджетів. Підтримка протоколів швидкого заряджання PD, FCP, QC, AFC дозволяє зарядити iPhone 12 до 50% за півгодини, а також швидко заряджати гаджети брендів Huawei, Samsung, Mi і т.д.
LED-дисплей
Спеціальний LED-індикатор точно показує рівень заряду батареї, що залишився, щоб ви могли визначити, коли потрібно підзарядити її.
Захисні властивості
Портативний акумулятор має вбудований захист на 9 рівнях. Інтелектуальна система визначає тип підключеного пристрою та автоматично регулює силу струму. Таким чином, ваші гаджети захищені від перезарядки, надмірного нагрівання, високої напруги, короткого замикання та електромагнітного випромінювання.
Зручно брати із собою
Корпус акумулятора пройшов лазерну обробку, тому має покращену текстуру, стійку до утворення відбитків пальців та приємну на дотик. Компактні розміри та відповідність міжнародним стандартам повітряних перевезень дозволяють взяти пристрій із собою у будь-яку поїздку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Baseus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разъемы | micro USB |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Индикация | Дисплей |
| Вид товара | Зовнішній акумулятор |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V / 9 A |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Мoдель | Bipow Digital Display Power bank 20000mAh |
| Одночасно заряджаємих пристроїв | 3 |
| Особенности | с LED индикатором |
| Назначение | Для телефонів |
| Тип батареи | Li-Ion |
| Тип назначения | Повербанк |
| Функції зарядки | Power Delivery 20W + Quick Charge 3.0 |
| Цвет | 7073 |
Информация для заказа
- Цена: 1 057,14 ₴










